סורגים לילדים

הם העיניים שלך, תהיה אתה העיניים שלהם
ניתן לאפשר לילדים הרבה מאוד כאשר מתקינים סורגים מותאמים לילדים, חלון הבית או לחילופין המרפסת הופכים להיות אתר צפייה של ממש, עם כל הגירויים שהם מספקים לגיל הצעיר והלומד.
אוניברסיטה לצעירים

הילדים שלנו עסוקים בתהליכי למידה און ליין, הם לומדים את העולם דרך החושים, ראיה, שמיעה מישוש. הם סקרנים ומתעניינים, נכון שכל הילדים נמצאים בתהליכי למידה אבל למרות הכול נראה כי יש כאלה שלומדים יותר ויש שלומדים פחות, מה עומד מאחורי הדברים, מי עומד מאחורי התרומה להתפתחות של הילד, כאן נכנסת השאלה של ההשפעה של תורשה וסביבה על הגיל הצעיר בהווה ובעתיד, מי משפיע ועד כמה. אבל ללא ספק לסביבה השפעה משמעותית על התפתחותו של הילד.

ליצור עניין זה העניין

גירויים הם אלה שגורמים לילד להתעניין, להכיר וללמוד עוד את העולם, תרומה לא מועטה יש לצפייה דרך חלון הבית או המרפסת. ההתבוננות במשתנים מעבר לסורג הינה אמצעי למידה רב משמעות, וכהורה אתה אחראי על כך שהילד שלך יראה את העולם, יתעניין, יסתקרן, ילמד. בקיצור, יתפתח. אתה עומד מאחורי ההתפתחות של הילד שלך , תדאג שהוא יראה, תדאג שהוא ילמד, תדאג שהוא יצפה, שיהיה ערני למה שקורה סביבו ויגדל למבוגר חכם וחושב, מבין ומפענח תהליכים.

חשוב שתחשוב שזה חשוב

הסיבות שפורטו מבהירות איזו חשיבות יש לסורגים לילדים, איזו השפעה והשלכות יש לסורג הבית שנראה כל כך פשוט ולא תמיד מייחסים לו את המשמעות הרבה שעשויה להיות לו בעקיפין על ההתפתחות, סורגים לילדים צריכים להיות בטיחותיים מעל הכול ויחד עם זאת נוחים לצפייה, סורגים שיוכלו לאפשר לילד להביט מבעד עליהם וליהנות מכל מה שהחלון הביתי יכול לאפשר.