סורגים בטיחותיים לילדים
 
עשרות אסונות מיותרים מתרחשים לילדים מידי שנה בישראל, ובידיים שלנו למנוע זאת!
סורגים בטיחותיים לילדים זה לא מותרות, עשרות ילדים מידי שנה מובלים לבתי חולים בגלל רשלנות בטיחותית. הפתרון הפשוט והקל בידיים שלנו, והיום, זה לא רק פשוט, זה גם אסתטי ומוסיף אלמנט עיצובי לבית.

כיום בישראל קיים תקן המחייב להתקין בכל בית חדש או בניין חדש מעקה בגובה מאה ועשרים סנטימטרים. גובה מעקה זה נועד על מנת להבטיח שכאשר עומדים על מרפסת או מדרגות ילדים לא יוכלו להתכופף ולסכן את חייהם וגופם. אולם, לצערנו התקן אינו מחייב להתקין מעקה או נכון יותר סורגים בטיחותיים לילדים בכל חלון על אף הסכנה האדירה הכרוכה בכך.

פתרונות בטיחותיים ילדים סקרנים

ילדים כידוע לנו בישראל הם סקרנים ושובבים, גם אם אמרנו להם והזהרנו אותם מפני קרבה לחלון, פעמים רבות שדבר מה עלול להסיט את ליבם למחשבות אחרות והם עלולים למצוא את עצמם מתכופפים בחלון חדרם. והתוצאות הרסניות. באמצעות פתרון פשוט וקל ניתן למנוע מהילדים שלנו את הסכנה הכרוכה בילדות בריאה וסקרנית ולאפשר לעצמנו לישון בשקט בלילה.

רגע, בטיחותי יכול להיות גם עיצובי

הרבה אנשים נמנעים מהתקנת סורגים בטיחותיים לילדים בגלל המראה של סורגים על חלון הבית. לחלק זה נראה כמו כלא, אחרים חוששים שזה יפגע במראה ביתם. אך האמת רחוקה, ישנם סוגים וגוונים רבים של סורגים שיאפשרו לכל בית או דירה להיות יפה יותר ומרשימה אף יותר.