סורגים לבטיחות הילדים

הבטיחו את שלום הילדים שלכם.

לגור בבית עם חלונות לא מסורגים זו סכנה אמתית לילדים. חשוב להתקין סורג בטיחותי כדי למנוע מקרים של אסונות ונפילות.

הם סקרנים הילדים שלנו, הם אוהבים לטפס ולהציץ דווקא למקומות שלא קל לגשת אליהם. בדיוק זו הסיבה שהם עלולים גם לגשת לחלונות הבית ולהתכופף מטה. אל תעצמו את העיניים – עשו משהו כדי שהתרחיש הזה לא יתרחש במציאות. זה מפחיד והרה אסון אם מדובר בקומה גבוהה בבניין רב קומות. אך מסוכן מספיק גם אם בקומה שניה או שלישית מדובר. שבענו טרגדיות. בבתי החולים מכירים טוב מידי את המקרים הללו, בהם מגיע פעוט פצוע וחבול בצורה חמורה, בגין נפילה מקומה גבוהה.

התקינו סורגים לבטיחות הילדים!

אמנם מדובר בהוצאה משמעותית. כי סורגים לילדים איכותיים לא זול להזמין ועולה הרבה כסף להתקין. אבל אם נפנים כי מדובר בשלום הילדים, נסיק כי שום מחיר לא יקר מידי. אמנם יש אנשים שחוששים להתקין סורגים בגין המראה שיתקבל. אך חשוב לדעת שיש מספר רב של אפשרויות ודגמים שונים, שמלבד ליתרון הבטיחותי שלהם, הם תורמים בצורה ניכרת גם למראה של המבנה. כך שהבית שלכם יכול קבל שדרוג עיצובי בעקבות התקנת הסורגים.

כאשר מתקינים סורגים יש לבחון את מידת העומס שהסורג יכול לשאת. כמו כן יש לוודא כי המרווחים בין חלקי הסורג עומדים בתקני הבטיחות. ולא מסכנים את הילד בנפילה. כדי להיות בטוחים שאתם מתקינים סורג בטיחותי בחרו בחברה בעלת שם ובמתקין אמין ומקצועי.

סורגים לבטיחות? זה צעד נחוץ והכרחי למען שלום הילדים שלכם. חשוב להתקין סורג בטוח שיאפשר לכם להיות רגועים שהילד לא יכול לטפס על החלונות. בחרו בסורגים איכותיים ויפים שיוסיפו גם יופי לבית.