דף הבית >> סורגים לבית
 

אזורי פעילות : כפר סבא,הוד השרון,נתניה,פ"ת,הרצליה,תל אביב,מרכז,שרון,ראשון ועוד.

   סורגים לבית

סורגים לבית של סורגים בייבי הינם סורגים המיוצרים 
 ברמה הגבוה ביותר בארץ במגוון רחב של פיתרונות מיגון 
לסורגים בבית סורגים לילדים סורגים מעוצבים וסורגים קלאסים 
סורגים לחלונות הבית ידועים כמוצר יקר ללקוח ועם זאת לא הכי נאהב 
אצלנו בסורג בייבי נוריד מערך המוצר היקר וניגרום לסורגים לבית 
ליפות את פתח החלון ולא להפך 
סורגים לבית חשובים הן מבחינת בטחון הילדים והן בפניי גנבים מזדמנים 
אצלנו הסורגים לבית יעניקו ביטחון מלא כיס נוח איכות גבוה ביותר 
בתחום הסורגים לבית וביטחון לילדים ולמשפחה

 

כמה מילים על יצירתיות 

להיות יצירתי - 
אדם יצירתי, למה הכוונה ?

אדם יצירתי הוא אדם היוצר את הדברים משום דבר, יוצר, דמיונו מפותח מאין כמוהו ואם העולם שלנו מחולק למלכים ונביאים, אזי הוא הנביא, הוא החושב אך לא תמיד המוציא לפועל, הוא העשיר בחוכמה ובחשיבה אסוציאטיבית אך כשרונו להוציא את הדברים מהמחשבה אל הפועל הם קטנים מאוד, לשם כך הוא זקוק ל"מלך", כלומר למי שיכול לשלוט, לנהל ולהוציא את המהלך אל הפועל, למה הכוונה ?

כמה פעמים אנו אומרים ש"ידענו שזה יקרה" לגבי כל מיני דברים ?

כמה דברים אנו יודעים שכדאי לעשות וצריך לעשות אך בפועל אנו לא עושים אותם, אכילה נכונה,

התעמלות, השקעה נכונה, הפסקת בזבוזים ונהנתנות שלא ראוייה, אך בפועל, כמה מאיתנו עושים זאת באמת ? זו השאלה, כלומר:  יש ההבדל בין הידיעה של הדברים תיאורטית לבין היכולת להוציא את הדברים אל הפועל, להיות ברגע הנכון ולהניע את הדברים, דבר זה חסר לרובנו, מחקרים מראים שאנשים יצירתיים בדרך כלל יודעים מה לעשות אך בסופו של יום, לא עושים זאת, הם ינהלו לאחרים את החיים נפלא אך לעצמם, לא יידעו לעשות זאת, מה הם צריכים לעשות ואיך הדברים באים לידי ביטוי ? מייד.

ניקח את הדוגמא הפשוטה ביותר, התקנת סורגים לבית, כמה מאיתנו יודעים שזה הדבר הנכון ? יש ילדים קטנים? הדבר הנכון הוא להתקין סורגים לבית, בכלל לא משנה העלות. מה בפועל? את התקציב המשפחתי מוצאים על חופשה, יוצאים לעוד סרט ומזמינים עוד פיצה בערב במקום להמשיך בדיאטה שכבר התחלנו לפני 10 שנים אבל נדחית בכל פעם שבטננו מקרקרת לפיצה נוספת.

אז היכן היינו? התקנת סורגים לבית שלנו, לא עושים זאת בגלל שנכון, אנו יודעים שזה הדבר הנכון, בדיוק כמו שאנו יודעים לא לשתות לשוכרה במועדון אבל לא מצליחים לעשות א תזה בגלל סיבות רבות ומגוונות ובעיקר בגלל הרגלים וכוחו של התת מודע, דווקא בגלל היצירתיות המגבירה את כוח ביצירה, לא נשאר כוח להוציא מין המחשבה אל הועל ולכם צריך עזרה, הזמינו מישהו מקצועי לכל דבר, אם יש באפשרותכם, שיכרו מישבהו שינהל לכם את עינייני הפועל, להוציא את היצירתיות מין הכוח אל הפועל, מהכתוב לעשייה בשטח, מהנכון להתקין סורגים אל הפועל והתקנת סורגים בביתכם, יש שאלות? לא! קדימה לעבודה.

בהצלחה. 

גלריה

סורגים לבית