סורגים לילדים בבית


סורגים לילדים בבית מעולם לא היו יפים יותר
בטיחות ילדכם בוודאי חשובה לכם, אמנם סורגים לילדים בבית לא חייבים להיות הקרבה עיצובית קשה למראה ביתכם, לא ממראה חיצוני ולא פנימי. סורגים לילדים זאת הזדמנות לתת לבית עוד אלמנט עיצובי מרשים.


הורים רבים בישראל מודעים לחשיבות האדירה של סורגים לילדים בבית, אולם רבים ממהרים לבחור בסוג הראשון בהם הם נתקלים ומתפשרים על מראה חזית ביתם, על אף שכיום עיצוב הבית יכול להישמר ולהיראות מרשים ביותר על אף שהצורך בסורגים אלו נכפה על הורים לילדים קטנים. אך מי אמר שזה צריך לפגוע במראה? היום הכל אפשרי.

צבעים רבותי צבעים

סורגים לילדים מגיעים כיום במגוון רחב מאוד של צבעים, למעשה, כל צבע שתבחרו במניפה של טמבור או נירלט יכולים להתאים לצביעה של הסורגים, אולם ישנם מסגריות שעובדות עם מניפה קבועה. חשוב להתבונן ולראות בסורגים הזדמנות להוסיף נדבך חשוב בעיצוב הבית, במקום חלון משעמם, סורגים יכולים לתת נוף מרשים לבית, על ידי הוספת ניגוד לצבע הבית, הבלטת החלון ועוד.
סורגים שקופים וזכוכית
אם הבית שלכם בנוי בצורה קלאסית או בסגנון הייטק, או אם אתם גרים בבניין דירות ייתכן שהאופציה המועדפת עליכם תהיה סורגים לילדים בבית העשויים מחומר זכוכית שקופה. כך ניתן להגן על ילדכם וליהנות ממראה נקי או לחילופין להציג חזית של מעקה זכוכית מרשים.

סורגים לילדים? בסוף אתם תיהנו מהמראה שלהם הכי הרבה!