סורגים לילדים בטוחים

בית ללא סורגים הוא בית לא בטוח. לא בטוח לילדים בטוחים וגם לא בטוח למבוגרים. לפני שאנחנו עוברים להתגורר בדירה חדשה – אנחנו חייבים לוודא את הנושא ולבדוק כי אכן ישנם סורגים בכל חלונות הבית. אם אין כאלה – לא עוברים למקום עד אשר יותקנו הסורגים. רק כך נוכל להיות רגועים ולישון בשקט בדירה החדשה.
סורגים על חלונות הבית זהו הכרח של ממש ואנחנו ממש לא יכולים לוותר עליהם. הסורגים נועדו הן כדי להעניק לנו ביטחון מלא כי הבית יהיה מוגן מפני פורצים או גנבים, כמו כן כאשר מדובר בבית עם ילדים קטנים – שם אנחנו זקוקים לסורגים אשר יעניקו לנו את ההגנה המושלמת עבור ילדינו אשר עלולים לטפס על אדן החלון. אם ישנם הסורגים נוכל להרשות להם לעשות את זה בבטחה.

סורגים לילדים בטוחים זה אלף בית
אז אם עד לפני כמה עשרות שנים - לא ממש רבות - לא היו עדיין הסורגים בחלונות הבתים והיו כאלה שראו בהם סוג של בית כלא וסמל לאסירים – הרי שכיום – כאשר הסורגים הפכו להיות נפוצים כל כך בחלונות הבתים – אנחנו כולנו יודעים כי לא מדובר במותרות. הסורגים הינם הכרחיים בכל חלון ובכל בית.
למעשה בשנים אשר בהם לא היו הסורגים – ידעו הילדים כי אין לטפס על החלון והמבוגרים ידעו כי אין מניחים כיסא גבוה או כל רהיט אחר אשר עליו ניתן לטפס – סמוך לחלון. הזהירות והחשש היו רבים ובמיוחד לאור אסונות שאכן אירעו בעקבות נפילות מחלונות.
כיום, זה כבר ממש לא שאלה וכולנו יודעים כי בית ללא סורגים הוא לא בית ראוי למגורים. רק לאחר שנדאג כי הדבר יסודר – נוכל להיות בטוחים ורגועים כי הגענו אל המנוחה ואל הנחלה.