סורגים לילדים

למניעה של נפילות ואסונות – סורג בטיחותי
הורים לילדים מחפשים כיצד לשמור על בטיחות הילד ועל שלומו. כך יהיה הבית בטיחותי ולא יסכן את הילדים.
ילדים הם עם סקרן. הם תרים ובודקים בכל עת ומנסים את הכלים בלי מחשבה יתרה. זו הסיבה לכך שיש למצוא את הדרך למנוע סיכונים, ולעצור את האסונות שעלולים להתרחש בגין חוסר הזהירות שלהם. אחת הסכנות המשמעותיות עבור ילדים בכל בית היא חלונות. וככל שהבית ממקום בקומה גבוהה יותר כך הסיכון גדול יותר. התקינו סורגים על מנת למנוע נפילות.

על בחירת הסורגים

החלטתם להתקין סורגים? כמה טוב. זו החלטה אחראית וחשובה ביותר. עליכם לשקול היטב את הצעדים שאתם מבצעים על מנת שתצליחו לבצע את הבחירה הנכונה שלכם.
  • בטיחות – לפני הכול ואחרי הכול המטרה המרכזית שלכם היא בטיחות. לכן חשוב כי תבררו מהם התקנים, ואל מי עליכם לפנות על מנת להיות בטוחים שאתם מזמינים מוצר בטיחותי שמספק את ההגנה הנדרשת.
  •  
  • איכות ועמידות – סורג הוא פריט שניצב תחת שמש קופחת וגשמי זעף. כדי שהוא יישמר היטב ולא יתקלקל בגין מזג האוויר, עליו להיות איכותי ועמיד במיוחד. חשוב לוודא כי אתם מזמינים סורגים בעלי עמידות גבוהה שעברו את כל התהליכים הרצויים - על מנת לחזק את הסורג ולעשות אותו לעמיד. כך שהוא ישמור על מראה נאה לאורך זמן ולא יתמלא בחלודה כחלוף תקופת מה.
  • עיצוב – ניתן לדפדף בקטלוגים ולהתרשם מעיצובים מגוונים ומעניינים. חשוב לבחון את האפשרויות ולבחור במה שמתאים לכם מכולם. כך תהיו שבעי רצון ממראה הולם כפי רצונכם.
סורגים? האם אתם יודעים מה בדיוק אתם צריכים? ערכו היכרות עם המוצרים הקיימים בתחום וקבלו את ההחלטה שלכם. היו מרוצים מסורג איכותי ועמיד שישרת אתכם לאורך שנים.