סורגים שקופים – ליהנות מכל העולמות
 
אנחנו יודעים  שאסור להשאיר חלון ללא סורג. הבעיה היא שרבים מאתנו לא מוכנים להשלים עם המראה של הסורגים, עם התחושה של בית סוהר עם הנוף שמוסתר... אז מה עושים? יש תחליף! אפשר לבחור סורגים שקופים. אלו יעניקו לנו את הביטחון ואת הבטיחות הדרושים לנו מצד אחד אך לא יסתירו לנו את הנוף ולא ייצרו את המראה המעיק של סורגי מתכת.
 
כולנו יודעים כי חלון ללא סורגים זהו חלון לא בטיחותי. אסור להיכנס עם ילדים למקום כזה וגם עבורנו המבוגרים יהיה הרבה יותר נוח ובטוח כאשר החלון יהיה מסורג ואנחנו לא נחיה בפחד מאימת גנבים או פורצים שעלולים לנצל את הפרצה. הבעיה היא שרבים מאתנו לא מוכנים להשלים עם המראה הלא ממש מדהים של הסורגים. אלו יוצרים קונוטציה של בית סוהר, הם גם מכערים לנו את הנוף הנשקף מבעד לחלון אז למה לנו לעשות את זה? אז האמת היא שאנחנו יודעים שבעצם אין לנו ברירה ואנחנו חייבים את הסורגים. אך אם אנחנו רוצים לאכול את העוגה ולהותיר אותה שלמה – יש גם יש מה לעשות.
 
סורגים שקופים – גם לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלמה!
 
הפתרון לכל מי שאינו מעוניין לכער את הבית ולהסתיר את הנוף באמצעות הסורגים, הוא פשוט לבחור התקנה של סורגים שקופים. כך אנחנו למעשה נהנים מכל העולמות.
יש לנו את הסורגים אשר מעניקים לנו את ההגנה המלאה מפני נפילות של ילדים כמו גם מפני פורצים או גנבים, כאשר מצד שני יש לנו את היתרון של הסורג השקוף שלא יכער לנו את החלון ואת הבית וגם לא יסתיר לנו את הנוף.
אז לשם כך עלינו לפנות אל המומחים אשר מציעים לנו את השירות וכך נהנה מסורג מושלם!