סורג לילדים לקומות גבוהות

לא משאירים חלון לא מסורג!

בכל בית, אך במיוחד אם חיים ילדים בבית אסור להשאיר חלונות חשופים. התקינו סורגים וכך תוכלו למנוע טיפוס מסוכן ואסונות.

ילדים בכל הגילאים לא מודעים מספיק לכללי הזהירות. ואף אם הם יודעים שעלולים ליפול מחלון - הסקרנות העזה שמפעמת בקרבם עשויה לטשטש את הסכנה הצפויה. ואכן למרבה הצער כבר התרחשו אסונות רבים בהם הורים אבדו את ילדם בגין נפילה מחלון. היו חכמים ומנעו את האסון הבא. התקינו סורגים בטיחותיים בחלונות הבית שלכם, כך תגנו על הילדים שלכם.

כך בוחרים סורג לילדים לקומות גבוהות:
  • צורה של סורג – ניתן לבחור סורגים בצורות שונות. יש סורגים בצורת חבית לעומת סורגי 'בטן' או סורג ישר. חשוב לבחור בסורג שעומד בתקני הבטיחות.
  • צבע – קיימים סורגים בצבעים שונים. חשוב לבחור בצבע יפה כך ישתלב הסורג במראה של הבניין והמראה שיתקבל יהיה מעוצב ויפה.
  • איכות – סורגים עומדים חשופים מול השמש הקופחת ונרטבים מגשמי הברכה בחורף. בחירה בסורגים איכותיים יספקו לכם מוצר עמיד שלא מאבד את היופי שלו גם בתנאים המתחלפים.
  • התקנה – חשוב כי ההתקנה תתבצע בידיו של איש מקצוע בתחום. כך העבודה תהיה יפה וגם איכותית ובטיחותית.
  • התאמה – חשוב לשים לב להתאים את המוצר למטרה וכן למראה. כאשר מתאימים את המוצר משיגים תוצאה איכותית ומשובחת. אפשר להתקין סורגים תקניים שימנעו מקרים של נפילות, ובד בבד ניתן לקבל מראה יפה ומעוצב של הבית שלכם.
  •  
סורגים לבית? פנו אל החברה הטובה והמומלצת. זו שיכולה לספק לכם מוצרים איכותיים ומעוצבים. וכן לבצע עבודת התקנה איכותית ומקצועית. כך תהיו מרוצים מהרכישה שלכם ותוכלו לאפשר לילדים שלכם לעמוד על כיסא ליד החלון בלי להחזיק את הנשמה שלכם ביד....