סורגים לילדים

תבטיח לעצמך שהם בטוחים


בחירת הסורג לחלונות הבית צריכה להיות בחירה מושכלת ואחראית ובעיקר מותאמת לגילאים של דיירי הבית, על מנת לשמש אותם בצורה מושלמת.

בטיחות מעל הכול - סורגים לילדים

האחריות המינימלית שיש להורים זה לדאוג שהבית יהווה מרחב בטיחותי לילדים להסתובב בו, לחיות בו , להתפתח מתוך ביטחון מושלם, רגשי, נפשי ומעל הכול פיזי. זה משליך על פרטים רבים בבית, כמו הדלתות, שלא תיטרקנה חלילה. מזג החדרים שיותאמו לטמפרטורה הרצויה, ועוד פרטים גדולים וקטנים. ניתן לציין כי סורגים לילדים הינם כמעט הבסיס של בית בטיחותי, סורג המהווה ביטחון כי לילד לא יאונה כל רע. כי הוא יוכל להתפתח במרחב מוגן.

מתקדמים בבטיחות - סורגים שקופים

במהלך השנים האופציות לסורגים בבית נעשו רבות, אם בעבר סורג מתכת אפילו מחליד היה דבר נפוץ, הרי שהיום האפשרויות הן רבות ומגוונות, ישנם סורגים מוגנים, נפתחים, אל חלד, ואפילו סורגים שקופים המהווים חזית מושלמת לרחוב ההומה. כאשר הבחירה היא לפי העניין והצורך, לכל מקום מתאים סורג אחר, כאשר הבטיחות היא המנחה הראשית, במיוחד כשמדובר על מרחב בו מסתובבים ילדים, מקום בו ילדים יכולים להגיע לחלון או למרפסת. כמו גן, מעון ובית מגורים.
תהיה תקין
 חשוב לוודא מעל הכול כי לסורג יש תו תקן, לדעת כי מכון התקנים הישראלי בחן ובדק והגיע למסקנה כי הסורגים עמידים בפני לחצים ומפני פגעי מזג האוויר, כאשר החברה בה בוחרים לצורך התקנת הסורגים הינה חברה בטוחה ומבטיחה רק אז ניתן להמשיך הלאה בהתאמת הסורג , הסוג שלו וכמובן התאמת המידות בצורה מדויקת. כך ורק כך ניתן ליהנות מהסורגים בצורה מושלמת, אלו סורגים שיותאמו לבית של ילדים, לומדים, נהנים, מתפתחים ויחד עם זאת בלתי צפויים.