סורגים לילדים

למען הבטיחות של הילדים – סורגים

אם אתם מעוניינים להיות רגועים ולא לחשוש בכל רגע ממעשה משובה של הילד בעניין החלונות הפתוחים אין לכם הרבה ברירות. חשוב כי תתקינו סורגים לילדים.

יש לדעת כי חלון פתוח ללא סורגים הוא חלון שמסכן את יושבי הבית. זה נכון במיוחד כאשר מדובר על ילד. ילדים מטבעם אינם בוחלים בפעולות שעונות על הדחף המידי שלהם. רעש מעניין בחוץ? קולות מזמינים מלמטה? מה יעצור אותם מלהתכופף כדי לחזות בפלא הגדול שלמטה? מאומה. כי אם הילד סקרן ורוצה להביט מטה, הוא עלול לשכוח את כל כללי הזהירות. ופשוט לכופף את כל פלג גופו העליון בעד החלון. הסוף לא תמיד טוב.כיצד נמנע סכנות אלו מילדים?
כדי למנוע סכנות שכאלו מהילדים שלנו אין לנו הרבה ברירות. דיבורים לא תמיד עוזרים ולכן יש לנקוט במעשים. גם אם אתם גרים בקומה ראשונה זה חשוב, אבל קריטי אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה יותר. סורגים לכל חלון הם פריט נחוץ. הם נועדו להבטיח את שלום הילדים שלכם. ללא סורגים בטיחותיים הבית אינו נחשב לבטיחותי והילדים בהחלט נמצאים בסיכון.

תוכלו לפנות אל חברה המספקת עבודות אלומיניום וברזל ולהזמין סורגים. עליכם לבחור מוצר שעונה על דרישות הבטיחות. עליכם לדעת כי יש תקנים הנוגעים לעניין הסורגים. המרווחים של הסורגים, המבנה ואיכות ההתקנה חייבים להיות מתאימים לתקנים ועונים על הצורך שלכם - כבית שיש בו ילדים על מנת למנוע סיכונים ומקרים חמורים.

מנעו טרגדיות. התקינו סורגים לילדים והיו בטוחים שהחלונות של הבית שלכם אינם מסכנים אתכם, ולא חושפים את הילד שלכם לפעולות שובבות מסכנות חיים. סורג איכותי יסגור את האפשרויות המסוכנות ויאפשר לכם לנהל את היום שלכם בשלווה.