סורגים לביטחון

בסיס בטוח לכל בית

סורגים לביטחון המשפחה צריכים להיות מותקנים על ידי אנשים מובילים, כאלו שמכירים את המערכות השונות ואת האופציות הקיימות בשוק וכך להביא את הסורג האידיאלי למטרה הספציפית.  

סורג מהווה בסיס של ביטחון לבית. בקומות הנמוכות סורגים מותקנים לשם הגנה מפני פריצות של גנבים ובקומות הגבוהות כהגנה מפני נפילות, סורגים מהווים ביטחון לא רק בחלונות ובמרפסות, סורגים מותקנים גם בדלתות של חצרות, הם יכולים להיות מותקנים גם במקומות בהם קיים סיכון לפריצת דלת של חצר, מרפסת או אפילו הפתח הראשי של הבית ולא רק לכניסה מבעד לחלון. סורגים הם ללא ספק אמצעי הבטיחות המינימלי מחד והמקסימלי מאידך, רמת ההגנה שלהם היא גבוהה ועל מנת לפרוץ אותם צריך להשתמש במכשור מקצועי שבדרך כלל הוא גם קולני והוא זה שמגן בכך שהוא 'מבשר' על פריצה.
 חשוב להכיר את סוגי הסורגים השונים על מנת להתאים בין הסורג למטרה, היום כאשר האפשריות הן רבות וסורגים ממתכות שונות קיימים בשוק, הרי שהתאמת סורג הינה חיונית על מנת למקסם את התועלת המופקת מהתקנת הסורג, אם בעבר ראינו סורגים שהופכים לחלודים אחרי תקופת שימוש קצרה באופן יחסי, הרי שהיום המתכות מהם עשויים הסורגים הינן מתכות איכותיות שאינן מחלידות בקלות.
סורגים לביטחון צריכים גם להיות מותקנים בצורה טובה ובטוחה, ישנם סורגים פנימיים המותקנים בתוך הקיר ויש כאלו שצריכים להיתמך במוטות בהתאמה לצרכים ולמיקום בו מותקנים הסורגים, כך נראה סורגים לביטחון המורכבים בצורה  טובה ומולחמים באופן מקצועי ובכך הם שומרים על יציבות הסורג ובטיחות המשתמשים, על מנת להיות בטוחים כי התקנת הסורגים הינה יעילה חייבים להשתמש בשרותיהם של מתקיני סורגים מקצועיים ובעלי ניסיון, כאלו שיוכלו להבטיח עבודה מקצועית ובטוחה.