סורגים נגד נפילות

להתקין סורגים ולמנוע נפילות
מגורים בקומה גובהה מחייבים לנקוט בפעולות למניעת אסונות. למעשה גם בקומה ראשונה ושניה קיים סיכון של נפילה. סורגים ימנעו את הנפילה הבאה.

הורים רבים מוצאים את עצמם חרדים ממקרה של נפילה. החלונות בהחלט מהווים גורם מפתה לילדים. מעניין בחוץ והנוף מזמין את הילד לצפות ולפעמים גם להתכופף. האם הילד מודע לסיכון שבדבר? גם אם הוא מודע אי אפשר באמת לסמוך עליו, כיוון שילדים אינם מחושבים מספיק. ודי בגירוי קטן שישכיח מהם את כל ההזהרות שלכם. לכן חשוב מאוד להתאים את הסביבה הביתית ולהתקין סורגים נגד נפילות. כך תמנעו אסונות וחרדות ברמה היומיומית.

דגשים בבחירת סורגים

לפני שרוכשים סורגים חשוב מאוד לשים לב למספר דגשים חשובים. הלל משמעותיים מאוד ויש להם השפעה ניכרת על התוצאה.
  1. תקנים – קיימם תקנים המחייבים כל מבנה באשר הוא. יש לבדוק מהו התקן הנוגע לעניין סורגים בתוך מבנה. חשוב להתאים את הסורג לצורך על מנת למנוע מקרים של נפילות ואסונות מרים.
  2. איכות – סורג איכותי יוכל להחזיק מעמד זמן רב ולשמש אתכם היטב. לעומת זאת סורג שאינו איכותי דיו אמנם יעלה לכם מחיר זול משמעותית, אך הוא יתבלה עד מהרה ויראה גרוע. שכבת חלודה שתכסה את הסורג תעכיר את המראה.
  3. צבע ועיצוב – ניתן לבחור בסורגים במגוון עיצובים וצבעים. חשוב מאוד לבחור בסורג שמשתלב עם המבנה ותורם את הנופך שלו למרקם הכללי.
חשבו היטב בטרם תלכו לרכוש סורגים הגד נפילות. אפיינו את הצורך שלכם וחשבו על המבנה ועל המראה שלו. אל תתפשרו על סורג לא איכותי. כדי שתהיו מרוצים מתוצאה משביעת רצון שתשרת אתכם לאורך זמן. התנהלו בתבונה לקבלת מוצר איכותי!