סורגים שקופים
 
לא צריך לוותר על הנוף מהחלון
 
החיסרון הגדול בסורגים זו הקונוטציה הלא נעימה שיש למילה "סורג", היא מיד מזכירה למספר אנשים בית כלא והרגשת מחנק.
 
 
ככל הנראה, החיבור לבית כלא מגיע מהביטוי 'מאחורי סורג ובריח' וקשורים לזה הסורגים המאסיביים שהיו נפוצים פעם- המון מתכת צפופה וחלודה.
כיום, כדי ליהנות מבטיחות לא חייב להרגיש סגורים בתוך הבית. סורגים שקופים מספקים את אותה רמת בטיחות, והיופי בהם שהם שקופים לחלוטין - אינם נראים לא ליושבים בתוך הבית וגם אינם הורסים את מראה פני הבית מבחוץ.
 
 
בעלי שקיפות מצוינת- אפילו יותר מזכוכית
 
סורגים שקופים אינם עשויים מפלסטיק רגיל  אלא מחומרים מיוחדים שעמידים נגד שבר, בעיקר מפוליקרבונט. קצת רקע מדעי: פוליקרבונט זהו שם כללי לפולימר סינתטי. יש לו עמידות גבוהה לחום רב, ולחומרים חריפים והוא נחשב לבעל שקיפות מצוינת- אפילו יותר מזכוכית!
 
לפי תכונות החומר ניתן לראות כי סורגים אלו לא נשברים בקלות, כך שאין חשש שפורץ פשוט ינפץ אותם, ובנוסף הם עמידים בפני פגעי מזג אויר, גם בפני השמש החמה שיוקדת בישראל.

עם התקדמות הטכנולוגיה בימינו, סורגים שקופים מספקים את אותה רמת ביטחון כמו הסורגים הרגילים, עם יתרון אחד מרכזי- הם שקופים. הם לא יחסמו את הנוף,לא יחסמו את האור מלהיכנס לחדר וגם לא נראים מבחוץ.

ההתקנה שלהם נעשית בצורה נקיה ומוסתרת כך שכל מה שנראה לעין הוא החלון עצמו. החומר ממנו הם עשויים לא נשחק בקלות והשקיפות תשמר לאורך שנים, בדיוק כמו שזכוכית החלון שקופה וצלולה גם לאחר 14 שנים ויותר.
 
בכל בית רצוי שיותקנו סורגים- לשמירה על בטיחות בני הבית והילדים ולהוספת הגנה בפני פורצים. כעת, שהסורגים שקופים -איזה עוד תירוץ יכול להיות לא להתקין סורגים?