סורגים שקופים לבית

התקנת סורג שקוף לביטחון מושלם
חוששים על שלום הילדים? פוחדים מפריצות לתוך הבית? אם אתם מעוניינים להתקין סורגים בבית או בכל מבנה אחר, אך אתם חוששים מהמראה שייווצר - כדאי לכם לשקול אפשרות של סורגים שקופים.

אנשים רבים נרתעים מהתקנה של סורגים. הם חשים שהסורג עלול לקלקל את המראה של המבנה ולכער את העיצוב שלו. אמנם יש מעקות מעוצבים במראות נהדרים אבל זה לגמרי עניין של טעם. מי שלא מתחבר אליהם ובכל זאת מעוניין ליהנות ממראה חף מכל סורג, יוכל לבחור באפשרות של סורגים שקופים. מדובר במענה מושלם לצורך. כך ניתן לסרג את המבנה בצורה בטיחותית בלי לפגוע במראה שלו כלל.
על הסורג השקוף
  • מדובר על פתרון בטיחותי בהחלט. הוא מותקן על החלונות על ידי איש מקצוע. ההתקנה נעשית בצורה עמידה כך שהמעקה יציב ובטיחותי. תוכלו להיות רגועים באשר לשהות של ילדים במקום. כמו כן תהיו רגועים בדבר מיגון המבנה. ולא תחששו מחדירה של פורצים למבנה שלכם.
  • הסורג השקוף כשמו כן הוא. הוא עשוי מחומרים חסרי צבע = שקופים. מה שאומר שגם לאחר שהתקנתם את הסורגים אין שינוי מהותי במראה של המבנה. הסורג כמעט ולא נראה והוא אינו צורם בעיניו של המתבונן.
  • סורג איכותי שומר על הבהירות שלו לאורך זמן, ולא הופך לצהבהב לאחר תקופת מה של שימוש. הסורגים מיועדים לשהות בתנאי מזג אוויר מתחלפים ואמורים לשרוד את הקור ואת החום תוך שמירה על מראה בוהק ונקי.
חשבתם על בחירה בסורגים שקופים? כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית בתחום התקנת סורגים. חברה כזו תוכל לספק לכם מענה לצורך. התאמה נכונה של הסורגים לחלונות תאפשר לכם שימוש בטוח ללא כל סיכונים.