תיהנו מהטבע כמו שמגיע לכם

סורגים שקופים משדרגים את מראה הבית ומהווים עוד נדבך ביופי החיצוני.  הם מאפשרים צפייה ללא גבול בנוף, בחירה בהם כסורג בטיחות הינה בחירה בהנאה וסטייל לא פחות מאשר בחירה בביטחון.

לחשוב מחדש על דברים חדשים

בהתקנת סורגים שקופים יש הרבה מאוד סטייל ויופי אבל לא פחות מכך הם כלי ממשי ליהנות מכל הנוף הנשקף ממרפסת הבית. סורגים שקופים שהפכו בשנים האחרונות לטרנדים, היו נראים בעבר הלא רחוק רק לעיתים נדירות ונתפסו כבלתי אמינים ולא מספיק בטיחותיים, השדרוגים של השנים האחרונות ותוספת הכוח שניתנה להם, הפכו את הסורגים השקופים לבטיחותיים ומבטיחים לא פחות מסורגים ממתכת, כך קרה שיותר אנשים בוחרים ליהנות מכל מה שסורג שקוף יכול לתת, שילוב של יופי לצד בטיחות.

ליהנות מבלי לקטוע את הרצף

 לסורגים השקופים ישנם מעלות רבות אך ללא ספק בראש ובראשונה המעלה היא הנאה מנוף ללא גבולות, דרך סורגים שקופים אין צורך להתאמץ על מנת ליהנות מהנוף, ניתן מתוך הבית ליהנות מכל מה שהטבע או האנושות נותנת, בבתים בהם דרך המרפסת נשקף נוף של אוויר, אור ושמים, הסורגים הופכים את המתבונן מבעדם לחלק בלתי נפרד מהנוף, לפחות בכל מה שקשור בהרגשה, במקום בו רק השמים הם הגבול, השלווה והעונג הוא אחר.

תעלו ברמה בכל תחום

פרויקטים של מגורים בעלי רמה וסטייל ייבחרו בסורגים שקופים, הסורגים השקופים מהווים עוד נדבך באסתטיקה של המבנה הם נותנים מראה מואר ויוקרתי, הם משלימם את המראה החיצוני של כל מבנה, כך שגם במקרים בהם לא בהכרח הנוף הנשקף הוא זה שגורם לבחור בסורגים הללו המראה של הבית הוא זה שמכריע בבחירת הסורג המתאים, הסורג המושלם והמשלים.