שקוף שזה סורג אידיאלי

סורגים שקופים הפכו לאהובים על אנשים המבינים בנוחות לצד יופי, צריך לראות את זה כדי להבין...

להרגיש את העולם הגדול מקרוב

העולם של היום מבקש לתת לאדם המודרני הנאה בלי גבול, ניתן לראות זאת בתחומים שונים כאשר האינטרנט הוא אחד המקומות בהם ניתן לראות בקלות את טשטוש הגבולות ואת חוסר המוגבלות שולטת, אבל גם בחיים האמתיים ולא הווירטואליים ניתן לראות הנאה ותענוגות מסוגים שונים, כשמתייחסים לסורגים שקופים ניתן בקלות לקשר בין הרפורמות בתחומים השונים לבין המשהו הפיזי והמוחשי הנותנים הסורגים השקופים.

תראו רחוק

סורג שקוף במרפסת הבית מאפשר הרבה מעבר לסורג רגיל המבקש לתת ביטחון. סורג שקוף נותן מרחב אין סופי של ראיה והנאה מחזית או מנוף, בכל מקום בו מוצב סורג שקוף ישנה תחושה של גודל ומרחב, משהו במראה החלק והבלתי מוגבל נותן יופי ורמה אחרת למרפסת, לכן פרויקטים של דירות מגורים יוקרתיים ייבחרו להתקין סורגים שקופים במרפסות הבתים או הדירות.

בטוח מעל הכול

 הסורג השקוף נחשב לבטיחותי לא פחות מהסורג המתכתי ובמקרים רבים אפילו יותר, סורגי מתכת עשויים להחליד ולהתפרק, הדבר אינו קיים כלל בסורגים שקופים אשר המתכת היא לא חלק מהסורג עצמו, כך שהיא לא באה במגע יומיומי עם גשם ושמש, סורגים שקופים הפכו להיות בחירה בטיחותית במקרים רבים בהם פגעי מזג האוויר גרמו לנזקים חוזרים בסורגי המתכת.

פונקציונלי במיוחד עבורכם

 ניתן לסכם כי סורגים שקופים הפכו לאהובים יותר ויותר בשנים האחרונות בשל הפונקציות הרבות שהן נותנות לבעלי הבית, הם פותחים ערוצים רבים בכל מה שקשור לצפייה דרך הסורג, הם מהווים עוד אביזר בעיצוב החיצוני של הבית ויחד עם זאת הינם בטיחותיים ומבטיחים הגנה בכל מקרה.